Chloe Lighting CH19B145TL 2 Light Dragonfly Table Lamp
Features :
  1. Width: 19" Height: 27".
  2. Safety certification: UL (Underwriter's Laboratory) listed.
Description
This hand made dragonfly design Tiffany style table lamp comes with a bronze finish and pull chain switch. The dimensions are 19 inch diameter x 27 inches tall . It uses two 60W medium base bulbs that are not included.